Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Święty Mikołaj w gimnazjum

swiety-mikolaj-w-gimnazjumUczniowie uczący się w budynku gimnazjum w Pilźnie nie sprawiają większych problemów – tak można wywnioskować z porannej wizyty świętego Mikołaja w placówce. Gość chętnie wręczał prezenty gimnazjalistom i dzieciom ze szkoły podstawowej, pobierającym naukę w przystrojonym świątecznie budynku.
Korytarze gimnazjum zdobią lampki, choinki i inne elementy dekoracyjne. Ozdoby zostały wykonane przez uczniów podczas zajęć artystycznych.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.