Previous
Next
Previous
Next

Michał Wiktor trenerem na Noworocznym Campie Hokejowym w Nowym Targu

zdjecie_Michala_Wiktora_&_Iskry (1)Wielu z nas – zwłaszcza ta piękniejsza część populacji, myślami jest już na zabawie sylwestrowej, tymczasem są i tacy, którzy Nowy Rok przywitają intensywnie pracując.
Tak właśnie jest w przypadku trenera Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica – Michała Wiktora bowiem od wtorku – 27 grudnia rozpoczął trenowanie młodych adeptów hokeja na zimowej edycji sportowych obozów organizowanych przez Hokejową Szkołę Ziętary.
Nie jest to pierwsza współpraca Michała Wiktora z Walentym i Piotrem Ziętarą. Niedawno, bo na przełomie lipca i sierpnia również pisaliśmy o powołaniu naszego trenera do sztabu szkoleniowego letnich Campów Hokejowych w Toruniu, był to wówczas jego drugi wyjazd w ramach ich wspólnej współpracy.
Tym razem camp odbywa się w Nowym Targu pod nazwą „Nowy Rok z kijem hokejowym” i trwa do 2 stycznia 2017 r. W tej edycji udział bierze 72 zawodników ze wszystkich ośrodków hokejowych Polski z roczników 2002-2009, a trenerem głównym jest nie kto inny jak Artur Iskra – hokeista i trener światowej klasy, który przyjechał specjalnie na tę okazję prosto z Moskwy.
Codzienna marszruta na obozach wymaga zarówno od uczestników jak i szkoleniowców sporo samodyscypliny i wytrwałości – 2 x dziennie odbywają się treningi na lodzie, 1 x dziennie treningi na sucho z techniki kija oraz strzału, poza tym codziennie zajęcia fitness, a także lekcje teoretyczne i treningi mentalne. Atrakcji i wiedzy nie zabraknie!
info: Dorota Gawle

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.