Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie świąteczne samorządowców Ziemi Dębickiej

5698-26 (1)Koncert kolęd i pastorałek w Państwowej Szkole Muzycznej uświetnił spotkanie opłatkowe samorządowców Ziemi Dębickiej. Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli duchowieństwa, oświaty, kultury, służb mundurowych, przedsiębiorców, mediów oraz dyrektorów wydziałów i jednostek organizacyjnych podległych Starostwu. Uroczystość odbyła się 29 grudnia br. Podczas koncertu, publiczność wysłuchała kolęd i pastorałek w ciekawych aranżacjach w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej.

Zanim jednak na scenie pojawili się młodzi artyści, gości powitał Przewodniczący Rady Powiatu Mateusz Smoła. Następnie głos zabrał Starosta Andrzej Reguła, który podsumował wydarzenia mijającego roku, opowiedział pokrótce o planach dotyczących najbliższych 12 miesięcy i życzył zebranym wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Najważniejszym punktem spotkania było uroczyste wręczenie odznak „Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia” przyznane przez Ministra Zdrowia. Odznaczeni to: dr n. med. Kazimierz Bujak, lek. med. Anna Wiśniewska-Gajdek, lek. med. Zofia Pochwat-Cyroń, lek. med. Małgorzata Fabrowicz oraz lek. med. Stanisław Mazur.
Dalsza część uroczystości odbyła się w sali lustrzanej PSM, gdzie ks. Prałat Ryszard Piasecki, Proboszcz Parafii pw. Świętej Jadwigi w Dębicy, odmówił modlitwę, po czym zebrani – łamiąc się opłatkiem – składali sobie wzajemne życzenia.
źródło: Powiat Dębicki
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.