Previous
Next
Previous
Next

Uczcili 35. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

DSC0850113 grudnia w 35. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego pod Krzyżem na Placu Solidarności zebrali się przedstawiciele władz miejskich: burmistrz Mariusz Szewczyk, sekretarz miasta Wioletta Hadowska, radni miejscy, przedstawiciele Duszpasterstwa Ludzi Pracy, przedstawiciele „Solidarności”, młodzież z ZS nr 4 w Dębicy oraz mieszkańcy miasta. Pamiętając o tamtych wydarzeniach, zebrani złożyli kwiaty i zapalili znicze pod Krzyżem Solidarności. Ks. Józef Dobosz, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego, przywołał swoje wspomnienia z okresu stanu wojennego oraz odmówił modlitwę razem ze zgromadzonymi na Placu Solidarności.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.