Previous
Next
Previous
Next

Wiejskie smaki” – tak smakuje prawdziwe jedzenie!

smakiOscypki. chleb na zakwasie pieczony w specjalnym piecu, sok świeżo wytłaczany z sezonowych owoców i fantastyczna w smaku kiełbasa i boczek to tylko kilka z produktów, które można od niedawna zamówić z przesyłką do domu dzięki Stowarzyszeniu „Wiejskie Smaki” z Łącka. Spróbowaliśmy tych specjałów
i jednego jesteśmy pewni: takich smaków nie znajdziemy w żadnym, nawet najlepiej zaopatrzonym markecie.
Łącko – niewielka, ale bardzo znana z pewnego procentowego trunku miejscowość na południu Polski. To tutaj grupa pasjonatów zdrowego jedzenia założyła stowarzyszenie „Wiejskie Smaki”.„Powołaliśmy stowarzyszenie, bo przyświecała nam idea połączenia dróg ludzi, którzy cenią sobie dobre, tradycyjne i co najważniejsze naturalne jedzenie z ludźmi, którzy gdzieś w głębi wsi Małopolski tworzą prawdziwe cuda kulinarne” – mówi Kasia, jedna z inicjatorek utworzenia stowarzyszenia. Jak podkreślają członkowie stowarzyszenia – ci lokalni wytwórcy z małych, rodzinnych gospodarstw nie tworzą żadnych nowości. Wręcz przeciwnie – prawdziwą tradycyjną żywność i robią to od lat, z pokolenia na pokolenia, chociaż wszystko wokół się zmieniło.
„W sklepie łatwiej dostać kiełbasę, która nie przypomina kiełbasy, towar seropodobny zamiast sera, czy sok z koncentratu niewia-domego pochodzenia. My mamy to szczę-ście, że wiemy kto i gdzie robi świetną kiełbasę, prawdziwy chleb, który jest jeszcze lepszy po kilku dniach, czy obłędną konfiturę z zielonych pomidorów. „Wiejskie Smaki” to chęć podzielenia się z Wami tymi niesamowitymi, prawdziwymi smakami” – można przeczytać na profilu FB Wiejskie Smaki.
„Wiejskie Smaki” do każdej z przygotowywanych w dwutygodniowych odstępach czasowych paczek pakują inne produkty, alby klienci mieli okazję do spróbowania różnorodnych smakołyków.  W paczce, która do odbiorców trafiła w listopadzie znalazła się rewelacyjna kaszanka, która ma już liczne grono wielbicieli. Ale nie tylko miłośnicy kaszanki mieli powody do zadowolenia.
W paczce znalazły się jeszcze: smalczyk ze skwarkami i cebulką – 210 ml, chleb z czarnuszką – 1 kg, Kiełbaska swojska – 0,5 kg, boczuś – 0,5 kg, pasztet – 250 g, redykołka („młodsza siostra” oscypka) – 320 g, sok z świeżo wyciskanych jabłek i śliwki – 3 l, konfitura z gruszką i imbirem. Każdy kto chciałby spróbować Wiejskich Smaków może zamówić paczkę z produ ktami albo uzyskać więcej informacji wysłając mail na adres zamowienia@wiejskiesmaki.com, lub sms lub SMS
o treści PACZKA pod numer: tel.: 782 981 472.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.