Previous
Next
Previous
Next

Wszystkie kolory świąt czyli „Bombki i nie tylko (jak) malowane z Tikkurila!

Bombki i nie tylko jak malowane z Tikkurila036Jaka powinna być idealna ozdoba świąteczna? Dokładnie taka, jak same święta: wyjątkowa, niepowtarzalna, magiczna, kolorowa …. I właśnie takie były ozdoby tworzone przez dzieci podczas kolejnych już, przedświątecznych warsztatów plastycznych z Tikkurila.
Tym razem oprócz tradycyjnych bombek choinkowych, na najmłodszych czekały także drewniane aniołki, Mikołaje, bałwanki i renifery.
Pomysłów na ich ozdobienie było wiele. Jak się okazało bałwanki wcale nie muszą być białe, stroje Mikołajów czerwone, a i renifery w święta mogą wyglądać zupełnie inaczej – nic dziwnego, wyobraźnia małych artystów nie zna granic. Przygotowane według różnych pomysłów i przy wykorzystaniu różnych technik zawieszki i bombki miały jeden wspólny mianownik – kolory, które uczyniły je niepowtarzalnymi.
Wykonane przez siebie świąteczne dzieła dzieci zabierały do domów, by przyozdobić nimi własne choinki.
Zgodnie z tradycją, wydarzenie zostało zorganizowane w gościnnych progach Galerii Handlowej Raj w Dębicy.  Już dziś zapraszamy na kolejną odsłonę  akcji w przedświąteczny weekend tj. 16, 17 i 18 grudnia.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.