Previous
Next
Previous
Next

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę

15966193_732416090249428_4597608923593547328_n15 stycznia w Dębicy i miejscowościach powiatu dębickiego odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulice Dębicy i innych miejscowości wyjdzie kilkuset wolontariuszy, aby zbierać fundusze na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia  godnej opieki medycznej seniorom.

W Dębicy o godz. 7.00 rano wystartuje V Dębicka Motoorkiestra 2017 zorganizowana przez Automobilklub Stomil w Dębicy. Podczas imprezy zaplanowane są pokazowe przejazdy i licytacje, w których nagrodami będą m.in. przejazdy samochodami wyścigowymi.

W hali MOSiR o godz. 10.00 rozpocznie się Liga Halowa oraz rozgrywki sportowe, występy dziecięcych zespołów tanecznych Fame-iki i Złotej Pary.Na hali MOSiR odbędą się jak co roku licytacje na rzecz WOŚP. W ramach 25. Finału WOŚP odbędą się również imprezy  w Galerii Dębickiej, na Ranczu Hucułek, Klubie Fitness Plaza, Restauracji SteakHouse i Klubie Fitness Endorfina. Na dębickim Rynku od godz. 16.30 rozpoczną się licytacje oraz występy zespołów: The Flowers, Life Bars, solistek z Zespołu Szkół nr 2 im. Kwiatkowskiego w Dębicy. Zgromadzonych na dębickim Rynku około godz. 20.00 przywitają władze miasta Dębicy i powiatu dębickiego. 25. Finał WOŚP zakończony zostanie „Światełkiem do nieba” w wykonaniu Grupy Tanecznej Ognia „DRACONICA”.

Organizatorem akcji jest Sztab „Kwiatek” działający przy Zespole Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy wspierany m.in. przez Urząd Miejski w Dębicy.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.