Previous
Next
Previous
Next

„I trzej królowie od Wschodu przybyli…” i dotarli także do Borowej.

DSCF7259To już drugi raz, kiedy Kacper, Melchior i Baltazar swoją obecnością uświetnili obchody Uroczystości Objawienia Pańskiego w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Borowej. Królowie nie tylko oddali Dzieciątku pokłon i złożyli Mu dary, ale aktywnie uczestniczyli we mszy św. Po sumie , po raz pierwszy wierni ruszyli w uroczystym orszaku, aby przy dźwiękach orkiestry, ze śpiewem na ustach wyrazić radość z przyjścia Zbawiciela na świat. Tęgi mróz szczypał w uszy, instrumenty i gardła odmawiały posłuszeństwa, jednak nic nie zdołało przeszkodzić radosnemu przeżywaniu wiary. Orszak zakończył się wspólnym kolędowaniem w kościele, któremu zdawało się nie być końca. Trzej królowie pamiętali nie tylko o Dzieciątku Jezus, ale o wszystkich dzieciach, których na zakończenie obdarowali słodkościami.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.