Previous
Next
Previous
Next

URZĄD SKARBOWY W DĘBICY ORGANIZUJE BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

1871912501Kierownictwo Urzędu Skarbowego w Dębicy planuje przeprowadzić bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców dotyczące zmian legislacyjnych w nowym 2017 roku – organizatorzy przewidzieli dwa terminy szkolenia – 19 stycznia oraz 2 lutego 2017 roku.
Szkolenie w każdym dniu odbędzie się w dwóch blokach programowych:

  • w godzinach od 09:00 do 12:00 – „Zmiany w podatku od towarów i usług na 2017 rok”
  • w godzinach od 13:00 do 15:00 – „Zmiany w podatkach dochodowych na 2017 rok”

W związku z ograniczoną liczbą miejsc osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, muszą dokonać rezerwacji pod numerem telefonu (14) 68 05 324 lub osobiście w siedzibie Urzędu Skarbowego w Dębicy w pokoju nr 324. W imieniu organizatorów zapraszamy do skorzystania z tej formy wsparcia.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.