Previous
Next
Previous
Next

Mała Kinga zrobiła furorę !

kinga 2017Takiego zainteresowania i tylu gratulacji nie spodziewali się Państwo Andreasikowie, rodzice pierwszej urodzonej w 2017 roku dębiczanki. „Bardzo dziękujemy – po opublikowaniu Państwa artykułu na portalu Facebook otrzymujemy mnóstwo ciepłych życzeń i gratulacji od bardzo wielu osób:)pozdrawiamy serdecznie!” – napisała do redakcji kilka godzin po zamieszczeniu na portalu artykułu Anna Andreasik.

A zainteresowanie materiałem o pierwszej urodzonej w 2017 r. w Dębicy mieszkance było na portalu ziemiadebicka.pl ogromne. Dotychczas informację na profilu FB portalu przeczytało ponad 7,5 tysiąca osób, a liczba ta wciąż rośnie.

„No pięknie:) czyli moje nadzieje, że moje zdjęcie niedługo po porodzie w koszuli do karmienia przejdzie niezauważone okazały się płonne:)” – śmieje się Pani Ania.

Mama z małą Kingą jest już od czwartku w domu i jak mówi te pierwsze dni po powrocie są trochę szalone i wszyscy domownicy muszą wypracować nowy rytm dnia. W domu na małą Kingę czekała siostrzyczka, 2-letnia Wiktoria, również jak mówi ich mama „styczniowa dziewczyna”.

„Chciałabym wszystkim bardzo serdecznie podziękować w imieniu własnym, męża i naszej córeczki za tak wielką ilość gratulacji i życzeń wszystkiego najlepszego. Ta ilość życzeń i gratulacji przeszłą nasze najśmielsze oczekiwania i jest to bardzo, bardzo miłe” – mówi Pani Ania obiecując, że przyśle wspólne rodzinne zdjęcie całej czwórki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.