Previous
Next
Previous
Next

Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

ratusz13 stycznia 2017 r. o godz. 1530 w sali 51 Urzędu Miejskiego w Dębicy, ul. Ratuszowa 2  odbędzie się XXVIII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Dębicy.
Porządek obrad  przedstawia się następująco:
Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
Przyjęcie porządku obrad
Podjęcie uchwał w sprawie:
1.  Określenia opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci w wieku do lat 5 w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miasto Dębica.
2.  Ustalenia trybu udzielania dotacji dla publicznych i niepublicznych jednostek oświatowych oraz zakresu i trybu kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystywania.
3.   Zmiany uchwały w sprawie utworzenia Żłobka Miejskiego w Dębicy i nadania mu statusu.
Zamknięcie sesji.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.