Previous
Next
Previous
Next

Orszak Trzech Króli znów w Pilźnie

pilznPo raz drugi w historii miasta, 6 stycznia w uroczystość Objawienia Pańskiego odbędzie się Orszak Trzech Króli organizowany przez Publiczne Gimnazjum im. Obrońców Ojczyzny w Pilźnie. Wydarzenie zainuguruje msza św. o godz. 12 w kościele parafialnym udziałem Trzech Króli, w których wcielą się nauczyciele gimnazjum: Krzysztof Kawalec, Dominik Stechnij i Marcin Kudłacz. Z kolei role członków Świętej Rodziny odegrają Maria Latoś Bogdan Gil.
Po mszy św., przy wspólnym kolędowaniu, barwny orszak przejdzie ulicą Petrycego na Rynek, gdzie w szopce zostaną złożone symboliczne dary.
W orszaku wezmą udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Pilźnie,  Zespołu Szkół w Łękach Górnych, Publicznego Gimnazjum w Pilźnie oraz przedszkolaki wraz z rodzicami.
– Zapraszamy wszystkich mieszkańców Pilzna – mówią organizatorzy.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.