Previous
Next
Previous
Next

Policjanci ścigali kierowcę tira

policjaDziś w nocy brzosteccy policjanci prowadzili pościg za kierowcą ciężarowego volvo, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Zawadce Brzosteckiej. Współdziałanie z jasielskim policjantami i blokada drogowa pozwoliła na zatrzymanie kierowcy. Okazało się, że był pijany.

Informację o nietrzeźwym kierowcy tira oficer dyżurny dębickiej Policji odebrał dziś po północy. Skierowany na drogę krajową w kierunku Jasła patrol z Brzostka zauważył opisany pojazd w Zawadce Brzosteckiej. Policjanci użyli sygnałów błyskowych i dźwiękowych, aby zatrzymać ciężarowe volvo. Gdy policjanci próbowali wyprzedzić tira, ten zajeżdżał drogę radiowozowi.
O pościgu zostali poinformowani jasielscy policjanci, którzy zorganizowali blokadę drogową. Zatrzymanym kierowcą okazał się 44-letni mieszkaniec Golcowej. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będzie Komenda Powiatowa Policji w Jaśle, a postepowanie dotyczące szeregu wykroczeń, których dopuścił się zatrzamany 44-latek, prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.