Przyjdź kibicować hokeistom!

hokejW najbliższy feriowy weekend czyli 21 i 22 stycznia 2017 zapraszamy do kibicowania drużynom występującym w barwach UKH Dębica. 

Sobota 21.01.2017
godzina 11.00 1 liga UKH Dębica – SMS Sosnowiec
Niedziela 22.01.2017
godzina 10.00 Żak młodszy UKH Debica – Niedźwiadki Sanok
godzina 12.00 Mini hokej 1 UKH Dębica – Niedźwiadki Sanok
godzina 19.00 1 liga UKH Dębica – SMS Sosnowiec

Zapraszamy do KIBICOWANIA i odwiedzenia dębickiego lodowiska.
Wstęp WOLNY na wszystkie mecze – ZAPRASZAMY!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.