Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Dębicy na ulicy Świętosława

policja 2Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Świętosława w Dębicy. W zdarzenia fiata z renault ranny został 81-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.9.30 w Dębicy na ulicy Świętosława. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem punto, 81-letni mieszkaniec Dębicy, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas jezdni. Doszło do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka renault trafic.

W wyniku zderzenia obrażeń doznał kierujący fiatem. Mężczyznę przewieziono do szpitala w Dębicy. Kierująca renaultem, 44-letnia mieszkanka Dębicy, nie ucierpiała w zdarzeniu. Przeprowadzone przez polcjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierujących. Pracujący na miejscu wypadku funkcjonariusze sporządzili dokumentację pozwalającą na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.