Lokalni twórcy poszukiwani!

1404112698Gmina Dębica chce rozpocząć trwałą współpracę z lokalnymi artystami promującą rękodzieło. Dlatego twórcy regionalni proszeni są o kontakt z Referatem Promocji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Gminy Dębica.

Jeśli jesteś wytwórcą, rzemieślnikiem, tworzysz oryginalną biżuterię, decoupage lub inne rękodzieło zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji współpracy. Chcemy stworzyć bazę lokalnych twórców i promować dzieła, które są nasze, rodzime.
W wielu miejscowościach na naszym terenie żyją ludzie, którzy z pasją tworzą niezwykłe dzieła, jednak często pozostają nieznani, niezauważeni. Obserwuje się zanikanie wielu sztuk rękodzielniczych, ze względu na brak możliwości do kultywowania lokalnych tradycji. Wyroby rękodzielnicze stają się coraz bardziej popularne, a wielu młodych ludzi bierze udział w przeróżnych warsztatach, aby poznać zanikającą sztukę tworzenia unikalnych przedmiotów, dlatego Gmina Dębica planuje promować naszych lokalnych twórców. Chcielibyśmy, aby stanowili oni ciekawą i oryginalną oprawę naszych imprez gminnych, tworzyli gadżety stanowiące wizytówkę gminną. W zależności od ilości osób, które zgłoszą się do nas, będzie możliwe wydanie folderu promującego lokalne rękodzieło, w którym
o swoich pasjach, będą mogli opowiedzieć rękodzielnicy, twórcy ludowi oraz rzemieślnicy.
Chcemy ożywić i wypromować lokalne rzemiosło, a także wzbudzić chęć kultywowania tradycji rękodzielniczych wśród społeczności lokalnej.
Rękodzielnicy, twórcy ludowi oraz rzemieślnicy z Gminy Dębica, którzy chcą rozpocząć współpracę z Gminą Dębica, proszeni są o kontakt pod nr tel. 14 6 80 33 20 lub e-mail: promocja@ugdebica.pl. można również zgłosić swój udział osobiście: Urząd Gminy Dębica, ul.Stefana Batorego 13; 39-200 Dębica, pok. nr 35.
Zgłoszenia zbierane będą do 31.03.2017 r.
Źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.