Sesja Rady Gminy Dębica

444px-POL_gmina_Dębica_COA.svgSerdecznie zapraszamy na posiedzenie sesji Rady Gminy Dębica, które odbędzie się w dniu 17 lutego 2017r. o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dębicy, przy ulicy Stefana  Batorego 13.
 
Porządek obrad posiedzenia :

  1. Otwarcie posiedzenia, stwierdzenie prawomocności obrad oraz przedstawienie porządku  obrad.
  2. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej Gminy Dębica.
  3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Dębica na rok 2017.
  4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie.
  5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia XIV zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dębica.
  6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zasad i trybu przyznawania stypendiów naukowych, artystycznych i sportowych dla uczniów i studentów.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków – na wniosek LERG Spółka Akcyjna w Pustkowie – Osiedlu.
  8. Informacja o realizacji wniosków z ostatniej sesji.
  9. Wolne wnioski i zapytania.
  10. Zamknięcie obrad sesji.

 
PRZEWODNICZĄCY
RADY  GMINY
Piotr Żybura

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.