Zaproszenie na noc karnawałową w LO

16807090_1315451391853301_7778173736317475307_nTo będzie niezwykła noc karnawałowa w pilźnieńskim LO. Impreza jest skierowana zarówno do uczniów szkoły, jak i gimnazjalistów. Przewidziano m.in. mecz w popularną grę komputerową League of Legends, a zmierzą się właśnie podopieczni „Petrycego” z reprezentantami gimnazjum. Podczas nocy zaplanowano również konkurs na najpiękniejszą i najbardziej oryginalną maskę karnawałową. Początek zabawy w piątek, 24 lutego o godz. 20. Koniec o godz.7 w sobotę, 25 lutego.
W bogatym programie znajdziemy również karaoke z helem, loterie i konkursy z nagrodami. Nie zabraknie też posiłku przygotowanego przez dyrektora LO. Szczegóły na plakacie i Facebooku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.