Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pobiegli w spódnicach i na szpilkach

II Bieg w szpilkach   (33)Ponad 200 osób wzięło udział w zorganizowanym 4 marca po raz drugi już przez Klub Biegacza Maratończyk Dębica „Biegu w spódnicy” i „Biegu w szpilkach”. Spośród uczestniczek i uczestników biegu, bo na udział w imprezie biegnąc w spódnicach zdecydowało się także kilku panów wyłoniono zwycięzców. Organizatorzy nagrodzili najszybciej biegające na szpilkach panie oraz najciekawsze stroje biegaczy oceniane zarówno w kategorii indywidualnej jak i grupowej. Nagrody właścicielkom najoryginalniejszych strojów wręczył burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

II Bieg II Bieg II Bieg II Bieg II BiegII Bieg II Bieg II Bieg II Bieg II BiegII Bieg II Bieg II Bieg II Bieg II BiegII Bieg II Bieg II Bieg II Bieg II BiegII Bieg II Bieg II Bieg II Bieg II BiegII Bieg II Bieg II Bieg II Bieg II BiegII Bieg II Bieg II Bieg II Bieg Ii bieg w szpilkach   (36)

Jak zgodnie podkreślali wszyscy uczestnicy biegu liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Na rozgrzewce do biegu, którą poprowadziły panie z „Maratończyka”  stawiło się blisko 200 osób.  Dobre humory i pogoda zdecydowanie dopisały wszystkim, którzy tego dnia zdecydowali się stawić w Parku Skarbka – Borowskiego i wziąć udział w biegu.

Dla uczestników Biegu w spódnicy przygotowano do wyboru trasy o trzech długościach do wyboru. Można było pobiec na dystansie 1,2 lub 3 kilometrów i wziąć udział w biegu na szpilkach. Każdy kto ukończył bieg niezależnie na jakim dystansie zdecydował się pobiec otrzymywał medal z masy solnej oraz żonkila. Na wszystkich na mecie czekała także gorąca herbata. Na finał imprezy organizatorzy przygotowali moc niespodzianek i nagród, które ufundowali sponsorzy imprezy.

Konkurs na najoryginalniej prezentującą się grupę podczas II Biegu w spódnicy wygrała reprezentacja Urzędu Miejskiego w Dębicy, która wystąpiła pod nazwą „Słowianki”. Pięknych pań w kolorowych, kwiaciastych spódnicach z fantazyjnymi perukami i rozmaitymi okularami nie sposób było nie zauważyć w grupie biegaczy.
Drugie miejsce zajęły biegaczki z grupy Jupi Team, trzecie debiutujące w biegu jako grupa panie reprezentujące działający w Brzeźnicy Psi Azylek u Jakuba.

Burmistrz Mariusz Szewczyk wręczył także nagrody indywidualne za najciekawsze stroje. I miejsce za oryginalną spódnicę z pluszaków zdobyła Bernadeta Krawiec, drugie za strój wróżki przypadło Elżbiecie Drąg, a trzecią lokatę za suknię ślubną, która z pewnością nie ułatwiała biegu  otrzymała Marzena Machnica.

„Jestem pod wrażeniem kreatywności zarówno poszczególnych Pań jak i całych grup biegaczek, które włożyły sporo pracy w przygotowanie strojów na dzisiejszy bieg. Dumny jestem z reprezentacji Urzędu Miejskiego w Dębicy. „Słowianki” prezentowały się świetnie dlatego otrzymały od jury zasłużone I miejsce w kategorii uczestniczących w biegu grup. Cała impreza, która została  świetnie przygotowana przez Klub Biegacza Maratończyk Dębica jak widać było po frekwencji cieszy się dużym zainteresowaniem biegaczy nie tylko z terenu Dębicy, ale można powiedzieć z całej Polski czego przykładem jest udział w naszym biegu pani Magdy Mroczkowskiej z Lęborka ” – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.

Dużym zainteresowaniem licznie zgromadzonej w Parku Skarbka – Borowskiego publiczności cieszył się zorganizowany również po raz drugi bieg w szpilkach. Na starcie tego biegu stanęło kilkadziesiąt pań, które pokonały blisko 100 metrowy odcinek do mety. Zwyciężczynią tego biegu została Olimpia Rzepecka, drugie miejsce zajęła Anna Górz, natomiast trzecie Patrycja Kasprzyk.

Gromkimi oklaskami zostali także nagrodzeni na podsumowaniu imprezy panowie, którzy zdecydowali się pobiec w spódnicach. Dwóch Szkotów i kilku innych panów w pomysłowych kreacjach otrzymało m.in. poduszki od Akademii Małego Strażaka i gratulacje od Klubu Biegacza Maratończyk.
Na zakończenie imprezy odbyło się losowanie licznych nagród dla uczestników biegu ufundowanych przez sponsorów imprezy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.