POSZUKAJ Z NAMI CZEKOLADOWEGO ZAJĄCA!!!

krolik8 kwietnia 2017 r. (sobota) w imieniu Burmistrza Miasta Dębica oraz Zakładu Usług Miejskich Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich do Przytuliska dla psów w Dębicy na: DZIEŃ OTWARTY W PRZYTULISKU DLA PSÓW!
Przytulisko przy ZUM Dębica (druga brama za stacją paliw „DEZAKO” obok TESCO)
W godzinach od 9:00 do 12:00 będzie można:
– pójść na spacer z wybranym psem w asyście wolontariusza (dzieci pod nadzorem rodzica), wyczesać psiaka lub pobawić się z psem,
– zapoznać się z psami jakie przebywają w przytulisku i warunkami adopcji psa.
Zapraszają organizatorzy:
– Burmistrz Miasta Dębica,
– ZUM Dębica Sp. z o.o.
– wolontariuszki przy Przytulisku Dębica I psiaki z Przytuliska!
!!! Nasz apel i prośba:
jeśli masz niepotrzebne koce, kołdry, poduszki i inne rzeczy które mogą posłużyć do wyłożenia legowiska, obroże, smycze, zabawki dla psów czy też niepotrzebne zabawki pluszowe, ryż lub makaron do ciepłych posiłków, bo noce i dni jeszcze bywają chłodne, chętnie je przyjmiemy 😉
Będziemy też zbierać mokrą i suchą karmę dla kotów przebywających pod opieką Urzędu Miasta Dębica w Azylu dla bezdomnych kotów na „Brzozowym Ranczu” przy ulicy Wielopolskiej 207 a w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.