Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Stobierna: Poszukiwana 83-latka nie żyje

17424979_1398912526821469_830997851946131951_nTragiczny finał miały prowadzone w Stobiernej w poniedziałek po południu i we wtorek rano poszukiwania starszej kobiety, która z domu wyszła w niedzielę w godzinach popołudniowych. Dzisiaj około godziny 12.00 83-letnią kobietę znaleziono martwą niedaleko miejsca jej zamieszkania.

Zaginięcie starszej kobiety zgłosili członkowie rodziny. Od godz. 17.30 trwały poszukiwania 83-latki w które włączyli się strażacy z OSP z okolicznych miejscowości (Stasiówka, Pustynia, Kędzierz, Brzeźnica, Nagawczyna), mieszkańcy Stobiernej, jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz policja z psem tropiącym. Akcja poszukiwawcza była prowadzona w poniedziałek przez ponad 3 godziny do późnych godzin nocnych i wznowiona  o godzinie 9.00 we wtorek. Niestety kobietę odnaleziono martwą, w sąsiedztwie miejsca jej zamieszkania około godziny 12.00.

Fot. FB – OSP Stobierna, Pustynia, Paszczyna

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.