30 urodziny Rafała Buszka

 fot. Facebook/Rafał Buszek
fot. Facebook/Rafał Buszek

Dzisiaj (28.04) okrągłe, 30 urodziny obchodzi pochodzący z poddębickiego Podgrodzia Rafał Buszek, reprezentant Polski w piłce siatkowej i złoty medalista Mistrzostw Świata w 2014 roku. Rafał Buszek będzie Ambasadorem Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej 2017, które w maju bieżącego roku odbędą się w Dębicy.

Rafał Buszek swoją karierę sportową związaną z piłką siatkową rozpoczynał w AZS Politechnika Warszawska, później występował w barwach Resovi, Fart Kielce i AZS Olsztyn. W 2014 roku razem z Reprezentacją Polski zdobył złoty medal Mistrzostw Świata. Obecnie występuje w barwach ZAKSY Kędzierzyn – Koźle.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.