Lekcja WF-u z Mistrzem – trening z Krzysztofem Ignaczakiem w Dębicy

IgnaczakW czwartek 11 i 18 maja w hali  Domu Sportu zorganizowane zostaną treningi siatkarskie z cyklu „Lekcja WF-u z Mistrzem” pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Trening dla dzieci z dębickich szkół poprowadzi Krzysztof Ignaczak, siatkarz, były reprezentant Polski i Mistrz Świata z 2014 roku.

Organizatorami treningów są:  Polski Związek Piłki  Siatkowej, PKN Orlen, Urząd Miejski w Dębicy i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dębicka młodzież będzie miała możliwość uczestniczenia  w zajęciach prowadzonych przez Mistrza Świata z 2014 roku, wielokrotnego  Mistrza Polski Krzysztofa Ignaczaka. Były reprezentant Polski i zawodnik  Asseco Resovii Rzeszów pokaże młodym adeptom piłki siatkowej jak ważna  jest rozgrzewka przed zajęciami, poprowadzi zabawy z piłką oraz zaprezentuje podstawowe techniki siatkarskie. Na koniec zajęć będzie  możliwość zrobienia wspólnych zdjęć z Mistrzem oraz rozdawane będą  autografy.  Zajęcia rozpoczną się o godz. 13.00 i potrwają 1,5 godziny.
źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.