PIOTR WYGRAŁ KONKURS i ZOSTANIE STAROSTĄ

17903895_920687571407183_4318786114274925693_nKonkurs wiedzy o samorządzie powiatowym stanowił drugi etap projektu „Samorząd przyjazny edukacji”. Pierwsza część polegała na przeprowadzeniu lekcji, poświęconej tematyce samorządu powiatowego. Druga natomiast na rozwiązaniu testu złożonego z 25 pytań.

W szranki stanęło 20 uczniów z Zespołu Szkół nr 2, Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, ZS nr 4, Zespołu Szkół Ekonomicznych i I LO w Dębicy oraz ZS w Brzostku.


I miejsce zdobył Piotr Arast (ZSE), II miejsce przypadło Natalii Krystek (ZS nr 2), a III miejsce wywalczyła Weronika Lesiak (ZSE).
Poza nagrodami rzeczowymi laureaci otrzymali nagrody specjalne – na jeden dzień Piotr wcieli się w rolę Starosty Powiatu Dębickiego, Natalia zostanie Wicestarostą, zaś Weronika przejmie obowiązki Dyrektora Wydziału Edukacji.
Terminy sprawowania funkcji będą indywidualnie uzgadniane ze zwycięzcami.

źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.