Zespół disco polo Top One wystąpi w czerwcu na Festynie Parafialnym Miłosierdzia Bożego w Dębicy

fot. www. topone.pl
fot. www. topone.pl

Koncertem popularnego w latach ’90 zespołu TOP ONE zakończy się zaplanowany na 11 czerwca  XXIV  Festyn Parafialny przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy.  Festynowi będzie towarzyszyło ogłoszenie wyników XXVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej Polonia Semper Fidelis.

Podczas festynu, którego celem jest integracja środowiska lokalnego mieszkańcy będą mieli także okazję zobaczyć paradę miłośników motocykli zrzeszonych w Nowosądeckim Związku Motocyklistów Motoelita i obejrzeć pokazy walk zapaśniczych w wykonaniu dębickich zapaśników. Każdy będzie miał okazję wziąć udział w konkursach i zabawach oraz obejrzeć pokazy mody, tańca towarzyskiego i wysłuchać prezentacji uczniów dębickich szkół. Koncert disco polowego zespołu Top One znanego m.in. z przeboju „Olek, Olek”  zaplanowany został  na godzinę 19.30.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.