Uczniowie II LO w Dębicy w finale Tarnowskiej Ligi Debatanckiej

17862863_1110107102429218_1861779320231751118_nTo już V sezon Tarnowskiej Ligi Debatanckiej, który okazał się szczęśliwy dla uczniów II LO w Dębicy, którzy pokonując konkurentów dotarli do finału debaty. W projekcie wzięły udział szkoły z Tarnowa, Dębicy i Dąbrowy Tarnowskiej. 27 kwietnia w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie odbędzie się Wielki Finał w którym zmierzą się
III LO Tarnów z  II LO Dębica.
Przewodnią tezą finałowego spotkania będzie: „Wielokulturowość to nieudany projekt polityczny”. Uroczysta Gala Tarnowskiej Ligi Debatanckiej połączona z wręczeniem nagród rozpocznie się o godzinie 16.00.
W Loży Mędrców Wielkiego Finału zasiądą:
Anna Skiendziel – koorynatorka Śląskiego Turnieju Debat Oksfordzkich
Jan Piosik – Funacja Projekty Edukacujne z Poznania, twórca Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich
Łukasz Słoniowski – Krakowskie Stowarzyszenie Mowców, założyciel Krakowskiej Szkoły Debaty
Michał Kruszyński – Fundacja Nowy Głos z Warszawy,  współorganizator Warszawskiej Ligi Debatanckiej
Na podstawie informacji prasowej  Tarnowskiej Ligi Debatanckiej

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.