XII Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej  ”ENGLISH SONG COMPETITION”

17857632_715039482001131_144479820_n4 kwietnia w DK Śnieżka w Dębicy odbył się XII Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej ”English Song Competition” który był  adresowany do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych powiatu dębickiego. Organizatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy – Edyta Augustyn, Monika Szymańska i Halina Szpara.

Celem konkursu była między innymi popularyzacja języka angielskiego wśród dzieci oraz rozwijanie sprawności językowych. Oceny prezentowanych utworów i wykonawców dokonało jury powołane przez organizatora uwzględniając formę przekazu, poprawność językową wykonanego utworu, choreografię, warsztat wokalny, osobowość, poczucie rytmu, dykcję, muzykalność, ogólny wyraz artystyczny.

Jury w składzie Marzena Dziurzyńska – nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół nr 2 w Dębicy, Jolanta Dębowska – nauczycielka muzyki w Miejskim Gimnazjum nr 2 w Dębicy, Joanna Sosin – nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, Artur Wygonik – muzyk, dyrektor Szkoły Muzycznej Yamaha w Dębicy postanowiło przyznać następujące nagrody.


Kategoria SOLISTA:
I miejsce
Aleksandra Kaczka – SP Pilzno
Gabriela Czaja – SP Nagawczyna
II miejsce
Zuzanna Śliwa – SP nr 10, Dębica
III miejsce
Martyna Josypów – SP nr 11, Dębica
Wyróżnienia:
Małgorzata Łaba – SP nr 5, Dębica
Martyna Podosek – SP Stara Jastrząbka
Julia Rucińska – SP nr 3, Dębica
Kategoria DUET, ZESPÓŁ:
I miejsce
Zespół „Magic Stars” – SP Brzostek
II miejsce
Zespół: Wiktoria Występek, Wiktoria Kawa, Daria Czaja – SP Żyraków
III miejsce
Duet „The Girls” – Gabriela Jędrzejczyk, Karolina Strzałka – SP nr 9, Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.