Previous slide
Next slide

Wielki sukces Gabrieli Jużkiewicz oraz Magdaleny Szewczyk

image001Dwie uczennice z powiatu dębickiego zostały wyróżnione w VII Ogólnopolskim konkursie plastycznym dla dzieci pt „ Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”.  Z pośród  prac które wpłynęły z całego województwa podkarpackiego a w której udział wzięło 206 szkół z  województwa podkarpackiego dwie autorstwa Gabrieli Jużkiewicz oraz Magdaleny Szewczyk zostały uznane jako jedne z najlepszych.
W kategorii wiekowej klasa 0-3 –  wpłynęło  547 prac, a w  kategoria klas 4-6 –   707 prac. Łącznie liczba dzieł małych artystów wyniosła 1254. Centrala KRUS wyróżniła i w dniu 14 czerwca w Warszawie nagrodzi Gabrielę Jużkiewicz uczennicę Szkoły Podstawowej nr 12 w Dębicy oraz Magdalenę Szewczyk uczennicę Zespołu Szkół Publicznych w Straszęcinie dla której nagrodę ufundował Tygodnik Poradnik Rolnika. Obok prezentujemy list z Centrali KRUS  informujący o wyróżnieniach.
Laureatkom serdecznie gratulujemy!

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.