Mażoretki na Mistrzostwach w Kędzierzynie-Koźlu

juniorki laureatki - chor. Jagoda Rak 2W Kędzierzynie-Koźlu odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Tańca Mażoretkowego. Przez trzy dni od 19 do 21 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty rywalizowało 1800 tancerzy z 72 miast. Mistrzostwom towarzyszyła parada zespołów ulicami Kędzierzyna-Koźla. Przemarsz poprowadziła Orkiestra Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej.

Choreografem zespołu IMAGE DANCE jest Jagoda Rak, a grupy INSPIRADO Aleksandra Boro. Udział w mistrzostwach, możliwość zaprezentowania warsztatu i konfrontacja swoich umiejętności z tancerzami z całego kraju to budujące doświadczenie i wyzwanie. Nasza reprezentantka, solistka Kinga Gawryś zdobyła I miejsce wśród seniorek w kategorii 2 x FLAGA. Formacja juniorek  kategorii SHOW uplasowała się na IV miejscu. Tym samym laureatki otrzymały nominację do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Chorwacji.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.