Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zagłosuj na prace z ochronki

18699587_1429794173752355_3946374341789574535_oStefania Świerczek z Ochronki Sióstr Służebniczek w Pilźnie zwyciężyła w konkursie plastycznym pt. „Mój Wymarzony Lizak” w kategorii przedszkolaki. Do 1 czerwca (do godz. 23.59) trwa drugi etap konkursu, mianowicie internetowe głosowanie. Dla zwycięzcy oraz jego klasy w nagrodę przewidziano bezpłatny nocleg w hotelu ,,U Schabińskiej” w Jaśle (wraz z posiłkiem), a także zwiedzanie Muzeum Lizaka, organizatora przedsięwzięcia wraz z Zespołem Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle.
Na konkurs nadesłano aż 1810 prac. Głosowanie odbywa się tutaj. Wystarczy dodać komentarz pod wybraną pracą.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.