Noc Muzeów w Pilźnie

plakat mniejszy netMuzeum Regionalne w Pilźnie serdecznie zaprasza na tegoroczną edycję Nocy Muzeów, która w Pilźnie będzie miała miejsce 13 maja (sobota) od godz. 18:00. Nastąpi wówczas otwarcie nowej wystawy „Latające klejnoty. Minerały i owady” – prezentacja części niezwykłych kolekcji mieszkańców Gminy Pilzno, Piotra Stróża (minerały) i Wiesława Stróża (motyle, chrząszcze oraz inne owady). Pokażemy jak fascynująca może być otaczająca nas natura i jakie niesamowite niespodzianki potrafi zgotować przyroda.

W muzealną noc, Muzeum Regionalne w Pilźnie otwarte będzie do godz. 24:00. Wystawę czasową „Latające klejnoty. Minerały i owady” będzie można zwiedzać od 13 maja do 30 czerwca 2017 r. Serdecznie zapraszamy!

źródło: Muzeum Regionalne w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.