Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nagawczyna i Olimp Labs na mapie Tour de Pologne

Tour-de-Pologne-678x381To prawdziwa nowość na mapie Tour de Pologne. Poddębicka Nagawczyna znajdzie się na trasie tegorocznego 74. już wyścigu Tour de Pologne, który odbędzie się na przełomie na przełomie lipca i sierpnia.

W najbliższy poniedziałek w Ośrodku Badawczym Olimp Laboratories w Pustyni odbędzie się spotkanie podczas którego zostanie zaprezentowane uczestnictwo firmy z Nagawczyny w 74. Tour de Pologne i podpisana umowa potwierdzająca współpracę z Lang Team. W spotkaniu wezmą udział prezes Olimp Laboratories Stanisław Jedliński i dyrektor generalny Lang Team Czesław Lang.

„26 lat tworzenia suplementów diety dla sportowców w najwyżej farmaceutycznej jakości to piękna historia, w której Olimp Laboratories zajmuje jedno z najważniejszych miejsc. Najlepsi zawsze szukają partnerów na swoim poziomie stąd współpraca Olimp Labs z Lang Team i Tour de Pologne. Firma mocno patrzy w przyszłość, którą wiąże z naszym narodowym Tourem” – czytamy w zaproszeniu na konferencję prasową która w najbliższy poniedziałek 8 maja odbędzie się w ośrodku badawczym Olimp Labs w Pustyni.

– W tym roku zmieniliśmy nieco trasę wyścigu. Od dawna wiadomo, że wystartujemy z Krakowa, bo to miasto, które dla Tour de Pologne UCI World Tour jest tak samo ważne jak Paryż dla Tour de France. Jedno co nie zmieni się na pewno, to że będzie to bardzo ciekawy wyścig, w którym powalczą zarówno sprinterzy jak i kolarze, którzy najlepiej czują się w górach. Ostatecznie wszystko stanie się jasne 15 maja, ale cieszę się, że media od kilku miesięcy budują atmosferę wyścigu. Co rusz czytamy którędy pojadą kolarze, gdzie będą mety etapów. To zainteresowanie jest bardzo miłe i świadczy o naszej marce” – informuje na oficjalnej stronie TDP  Czesław Lang, Dyrektor Generalny Lang Team.

74.Tour de Pologne wystartuje z Krakowa 29 lipca i zakończy się 4 sierpnia. W programie wyścigu jest 7 etapów, 1150 kilometrów i 16 najlepszych zawodowych grup na świecie. Kolarze pojadą po drogach trzech województw.

5 maja na torze kolarskim w Pruszkowie odbędzie się uroczysta gala, podczas której Czesław Lang zaprezentuje szczegółową trasę tegorocznego wyścigu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.