Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Spartanie trenowali w Straszęcinie – ZDJĘCIA

DSCF1590Kilkadziesiąt osób – dzieci i dorosłych – wzięło dzisiaj (6 maja) udział w zorganizowanym przez Spartan Race Training Group Dębica w Straszęcinie na terenie Arena Park otwartym treningu. Trening rozpoczął się od rozgrzewki, którą poprowadziła Jola Pająk, a uatrakcyjnili ją strażacy z OSP  używając sprzętu gaśniczego.

Trening dla dorosłych, który rozpoczął się o godzinie 12.00 otwarli m.in. wójt Gminy Żyraków Marek Rączka i jego zastępca Grzegorz Reguła. „Ciesze się bardzo, że organizatorzy zdecydowali się na organizację treningu właśnie tutaj. Witam wszystkich bardzo serdecznie i wszystkim życzę udanego startu, zwycięstwa i dotarcia do mety” – powiedział Marek Rączka tuż przed rozpoczęciem rozgrzewki.
Za życzliwość podczas przygotowań do treningu podziękował właścicielowi obiektu w Straszęcinie, władzom gminy i klubowiczom Sebastian Pająk ze Spartan Race Training Group Dębica: „Kilka dni pracy, poświęcenia wolnego czasu i sami to zrobiliśmy, własnoręcznie, nikt nam nie pomagał. Dziękuję Pawłowi Szczerbińskiemu, właścicielowi ośrodka w Straszęcinie, który pozwolił nam tutaj trenować i magazynować nasz sprzęt i jeszcze nas stąd nie wygonił”.

Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy kilkuminutowy trening poprowadziła Jola Pająk. Dodatkowych atrakcji podczas niego dostarczyli strażacy z OSP, którzy podjechali wozem strażackim i urządzili spartanom mały prysznic .

Uczestnicy wystartowali kilka minut po godzinie 12.00 w pierwszej kolejności mając do pokonania przeszkodę z opon samochodowych pod którymi większości nie łatwo było się przedostać. Jedni pomagali drugim i wszyscy dotarli do kolejnej przeszkody którą był parkur. Łącznie do pokonania uczestnicy mieli 20 przeszkód. Każdy pokonywał przeszkody w swoim tempie, wykonywał tyle okrążeń ile był w stanie zrobić. Nie było miejsc i klasyfikacji, za to wszystkim dopisywał dobry humor i doskonała, słoneczna pogoda.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.