6 medali dębickich judoków Dębicy

judoJudocy z UKS KĘPA DĘBICA brali udział w bardzo prestiżowym turnieju GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY W JUDO W KRAKOWIE gdzie zaprezentowali swoje wysokie umiejętności zdobywając 6 medali . W swoich kategoriach wagowych wywalczyli 3 złote medale : Sebastian Włoch 30 kg, Alan Kocaba 23 kg , Emilia Cabaj 29 kg, Srebro zdobyła Martyna Lorek 30 kg. Brąz wywalczyli Jakub Szablowski 30 kg, Nikola Kocaba 30 kg, W turnieju też uczestniczyli również :Jakub Lorek 30kg, Jak Kwiatek 41 kg, którzy zajęli 4 miejsca oraz Małgorzata Panas 36 kg, Dawid Koszydar 38 kg, którzy uplasowali się na 5 miejscach. Zawodnicy trenują w Uczniowskim Klubie Sportowym „Kępa” pod okiem trenera Dawida Kowala, który był bardzo dumny z wyników swoich podopiecznych ponieważ zawody były bardzo mocno obsadzone i walki toczone były na bardzo wysokim poziomie sportowym. Młodzi zawodnicy Kępy po kolejnym ciężko przepracowanym sezonie udają się na obóz sportowo-rekreacyjny na Słowacje gdzie będą odpoczywać pływając na kajakach, nurkując, będą próbować swoich sił na się na ściance wspinaczkowej, pokonywać będą mosty linowe i zjeżdżać na kolejce tyrolskiej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.