Bicyklomania już 17 czerwca

bicyklomaniaJuż 17 czerwca (sobota) na wszystkich miłośników rowerów, zdrowego i aktywnego trybu życia czeka nie lada gratka. Burmistrz Miasta Dębicy i firma Arkus&Romet Group zapraszają do wzięcia udziału w pikniku rowerowym „BICYKLOMANIA 2017”. Start dwunastej już Bicyklomanii odbędzie się o godzinie 9.00 spod pomnika Jana Pawła II na Placu Solidarności. Na mecie na wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje, nagrody i rowerowy piknik.

Program tegorocznej Bicyklomanii, której organizatorem jest Urząd Miejski w Dębicy, współorganizatorem MOSiR a sponsorem firma Arkus & Romet Group to już tradycyjnie wspólny przejazd rowerami i piknik na mecie na stadionie sportowym przy ul. Akademickiej. Trasa tegorocznej Bicyklomanii ma łącznie 35 km i przebiega przez Straszęcin, Wolę Wielką, Wiewiórkę, Zasów (postój), Mokre, Wolę Żyrakowską, Żyraków i z powrotem. Warunkiem wzięcia udziału w Bicyklomanii jest posiadanie własnego kasku rowerowego (organizator nie zapewnia kasków rowerowych).

bicyklomania 2Na mecie podczas pikniku organizatorzy zaplanowali dla uczestników sportowe konkurencje i atrakcje z nagrodami, między innymi trening i rywalizację dla młodzieży i dorosłych z SOHO Body Spirit, występ DJ-a, który zaprezentuje najnowsze muzyczne hity, a także dmuchane zabawki dla najmłodszych. Przygotowana dla dzieci strefa zabaw pozwoli na świetną zabawę i uczestnictwo w ciekawych sportowych zadaniach, grach i konkursach prowadzonych przez animatorów.

Jak co roku, na uczestników Bicyklomanii przygotowane zostały liczne nagrody. Każda zorganizowana grupa, która liczyć będzie 30 i więcej uczestników otrzyma bon o wartości 500 złotych na zakup roweru. Dodatkowy bon na zakup roweru sponsor imprezy przekaże najliczniejszej zorganizowanej grupie. Co więcej, każdy uczestnik Bicyklomanii otrzyma do 30% rabatu na zakup roweru lub akcesoriów rowerowych, do zakupu w firmowym salonie producenta w Podgrodziu 32c za okazaniem opaski z numerem uczestnika Pikniku rowerowego pt. Bicyklomania. Dla osób indywidualnych i rodzin biorących udział w konkursach przewidziano również atrakcyjne gadżety ufundowane przez Arkus& Romet Group Sp. z o.o .

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Pikniku rowerowym „Bicyklomania”. Grupy zorganizowane mogą zapisywać się w Wydziale Promocji Urzędu Miejskiego w Dębicy, ul. Ratuszowa 2, 39-200 Dębica, e-mail: monika.rojek@umdebica.pl, sylwia.gwozdz@umdebica.pl, klaudia.stalec@umdebica.pl, agata.sroczynska@umdebica.pl.

Osoby indywidualne mogą zapisywać się na starcie 17 czerwca, w sobotę od godz. 7:30 przed rozpoczęciem Pikniku rowerowego „Bicyklomania”.

źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.