Kto zagra na Dożynkach Powiatowych w 2018 roku? Zapraszamy do głosowania!

123_57
Na wystepie zespołu Enej w Czarnej bawiło się kilka tysięcy ludzi. O tym kto zagra w przyszlym roku zadecydują ci, którzy wezmą udział w głosowaniu.

Sławomir oraz After Party, Anna Wyszkoni czy Doda – kto zagra na przyszłorocznych Dożynkach Powiatowych? Zadecydować o tym może każdy, kto zagłosuje w ankiecie, opublikowanej na profilu FB dębickiego Starostwa Powiatowego.
Podczas tegorocznych dożynek wystąpił zespół Enej i był to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Na koncercie w Czarnej w tak  przebojów  „Tak smakuje życie”, „Zbudujemy dom”, czy „Kamień z napisem LOVE” bawiło się kilka tysięcy osób. Jak będzie w przyszłym roku – o tym może zadecydować każdy z nas biorąc udział w głosowaniu. Ankieta znajduje się na profilu FB dębickiego Starostwa Powiatowego. Można też głosować klikając banner u góry strony naszego portalu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.