Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pilzno. „Oscary” nauczycielskie w gimnazjum

pilznoZ okazji Dnia Edukacji Narodowej w pilźnieńskim gimnazjum odbyła się uroczysta akademia. Wydarzeniu towarzyszyło wręczenie „Oscarów” nauczycielskich, które w poszczególnych kategoriach otrzymali:
„Prestiżowy nauczyciel” – Maria Latoś
„Tęga głowa” – Aleksandra Lubowiecka
„Mentor roku” – Małgorzata Synowiecka
„Strażnik dyscypliny” – Romualda Toboła
„Pogoda ducha” – ks. Jarosław Musiał
„Mistrz ciętej riposty” – Krzysztof Kawalec
Na akademię przybyli m. in. burmistrz Pilzna – Ewa Gołębiowska, Ddrektor MZEAS – Krystyna Gądek, emerytowani nauczyciele, przewodniczący Rady Rodziców – Sylwester Zduńczyk oraz prezes firmy TOMMAX – Mieczysław Winiarski.
Dyrektor gimnazjum Romualda Toboła złożyła życzenia i podziękowała wszystkim nauczycielom za pracę oraz wręczyła nagrody za wyróżniającą pracę dydaktyczno-wychowawczą nauczycielom: Marcinowi Kudłaczowi, Beacie Mroczek, Marii Latoś, p. Karolinie Dudek oraz Małgorzacie Synowieckiej, a także pracownikom obsługi i administracji Małgorzacie Sztorc, Dorocie Kasprzyk, Bożenie Krupie oraz Magdalenie Wałędze.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.