„Przysmak albo psikus”, czyli Dzień Otwarty w Przytulisku dla psów w Dębicy

PRZYSMAK ALBO PSIKUS 28.10.17Już jutro (sobota 28 października) w dębickim Przytulisku dla psów odbędzie się kolejny Dzień Otwarty, tym razem organizowany pod hasłem „Przysmak albo psikus”. Do przytuliska już od godziny 9.00 zapraszają organizatorzy Dnia Otwartego: Burmistrz Miasta Dębicy, Zakładu Usług Miejskich Sp. z o.o. oraz wolontariusze z przytuliska.

Dzień Otwarty odbędzie się w Przytulisku przy ZUM Dębica (druga brama za stacją paliw „DEZAKO” obok TESCO), przy ulicy Ratuszowej 12 w  Dębicy.
W godzinach od 09:00 do 12:00 będzie można:
– pójść na spacer z wybranym psem w asyście wolontariusza (dzieci pod nadzorem rodzica), wyczesać psiaka lub pobawić się z psem,
– zapoznać się z psami jakie przebywają w przytulisku i warunkami adopcji psa.
FOTOBUDA„FOTOBUDA” – Zdjęcie „od ręki”
Przyjdź z „Piątakiem” zrobisz sobie fotkę z wybranym psiakiem!
(cały dochód przeznaczony jest na rzecz psów z Przytuliska w Dębicy)
Zapraszają organizatorzy:
– Burmistrz Miasta Dębica,
– ZUM Dębica Sp. z o.o.
– wolontariuszki przy Przytulisku Dębica i psiaki z Przytuliska!
Apel i prośba:

Jeśli masz niepotrzebne koce, kołdry, poduszki i inne rzeczy które mogą posłużyć do wyłożenia legowiska, obroże, smycze, zabawki dla psów czy też niepotrzebne zabawki pluszowe, ryż lub makaron do ciepłych posiłków, mokrą karmę dla psów w puszkach oraz sucha karmę – chętnie je przyjmiemy dla naszych podopiecznych.

Będziemy też zbierać mokrą i suchą karmę dla kotów przebywających pod opieką Urzędu Miasta Dębica w Azylu dla bezdomnych kotów na „Brzozowym Ranczu” przy ulicy Wielopolskiej 207 a w Dębicy.
Na podstawie informacji przesłanej przez wolontariuszy Przytuliska dla psów w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.