Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Poszukują pamiątek z historii szkoły przed zbliżającym się jubileuszem 80-lecia powstania „Mechanika”

"Mechanik" w trakcie budowy 1938 r.
„Mechanik” w trakcie budowy 1938 r.

W Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II, popularnym „Mechaniku” ruszają przygotowania do przypadającego w przyszłym roku jubileuszu 80-lecia powstania szkoły. Oficjale obchody jubileuszu odbędą się 13 października 2018 r. Przygotowując się do licznych imprez towarzyszących jubileuszowi m.in. wystaw i spotkań z młodzieżą organizatorzy poszukują różnych pamiątek i zdjęć dokumentujących historię szkoły.

„Zaplanowaliśmy, między innymi, cykl spotkań z młodzieżą, na które pragniemy zaprosić, jako gości honorowych, naszych dawnych absolwentów i emerytowanych nauczycieli, aby podzielili się swoimi wspomnieniami z czasów spędzonych w „mechaniku” zarówno w szkolnej ławce, jak i za katedrą. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zaszczycić takie spotkanie swoją obecnością, do skontaktowania się z nami na podany poniżej adres. Chcemy także stworzyć wystawę eksponatów i pamiątek obrazującą osiemdziesiąt lat działalności szkoły. Posiadamy wiele rzeczy, które wiążą się z historią placówki, ale kolekcja ta jest mocno niekompletna. Z pewnością w wielu domach, gdzieś w zakamarku szafy, znajdują się pamiątki i zdjęcia, które mogą wzbogacić naszą wystawę. Zwracamy się z prośbą do wszystkich o wypożyczenie ich szkole na rok jubileuszowy” – czytamy w informacji o przygotowaniach do jubileuszu na profilu FB szkoły. 

Organizatorzy zapraszają na jubileuszowe spotkanie 13 października 2018 roku wszystkie osoby, które kiedykolwiek związane były z dębickim „Mechanikiem”. Jubileusz będzie doskonałą okazją do spotkania po latach dawnych uczniów szkoły z kolegami i koleżankami z klasy.

W sprawach związanych z jubileuszem osiemdziesięciolecia szkoły organizatorzy proszą o kontakt mailowy na adres: zsz1jubileusz80@onet.pl .

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.