Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

14 -letni chłopiec potrącony na ulicy Krakowskiej w Dębicy

policja 3Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w Dębicy na ulicy Krakowskiej. W wyniku doznanych obrażeń do rzeszowskiego szpitala przewieziono 14-letniego chłopca.

Informację o potrąceniu pieszego oficer dyżurny dębickiej policji odebrał w środę około godz.16.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący subaru foresterem nie ustąpił pierwszeństwa znajdującemu się na przejściu dla pieszych nastolatkowi.

W wyniku potrącenia obrażeń doznał 14-letni mieszkaniec Dębicy. Chłopiec został przewieziony do rzeszowskiego szpitala, gdzie pozostał do dalszego leczenia. Kierujący subaru, 42-letni mieszkaniec Dębicy był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

źródło: Podkarpacka Policja      

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.