Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Na feriach zimowych w MOK Dębica warsztaty bębniarskie i spektakle dla dzieci

folibaInteraktywny spektakl dla najmłodszych pt. „Fabryka Śniegu”, warsztaty bębniarskie, teatralne i plastyczne, adresowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, złożyły się na ofertę Miejskiego Ośrodka Kultury na czas zbliżających się ferii.

W pierwszym tygodniu ferii w Galerii Sztuki zaplanowano zajęcia plastyczne. 29 i 31 stycznia dla uczniów szkół podstawowych, 30 stycznia i 1 lutego dla młodzieży. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 10.00-12.00. Koszt za jedne zajęcia 5 zł. Więcej informacji pod nr tel. 14 670 23 51.

3 lutego zapraszamy dzieci i rodziców do DKiK „Kosmos” na interaktywny spektakl pt. „Fabryka Śniegu”, w wykonaniu Teatru Trip ze Świętochłowic.

fabryka3Hen daleko nad głowami, gdzie mróz szczypie za uszami, w podniebnym świecie nad chmurami, codziennie wrze praca. Obłoczek i Sopelka codziennie odbierają z Ziemi zamówienia na śnieg. Niestety pewnego dnia, z samego rana, wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii. Nikt nie potrafi poradzić sobie z jej naprawą, nawet inżynier Złota Łapka. Dzielni pracownicy fabryki muszą jak najszybciej poradzić sobie z tą kryzysową sytuacją. Czy uda się wyprodukować śnieg na czas? Co z tym wspólnego ma przebiegły i wściekły do czerwoności Karol Yfer oraz czy dzieci będą w stanie pomóc bohaterom w ich kłopotach?

Spektakl rozpocznie się o godz.11.00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w placówce oraz na stronie: www.kosmos.mokdebica.pl.

4 i 5 lutego w DKiK „Kosmos” zapraszamy na warsztaty bębniarskie, prowadzone przez muzyków z zespołu Foliba, jednego z najczęściej koncertujących zespołów w Polsce, grającego perkusyjną muzykę Zachodniej Afryki. Członkowie zespołu podróżują do krajów taki jak: Gwinea, Mali, Burkina Faso, Senegal, Gambia, by u źródeł uczyć się gry na tradycyjnych instrumentach oraz tańca.

fabryka_sniegu_plWarsztaty przybliżą uczestnikom zwyczaje, tradycje, kulturę i muzykę krajów Afryki Zachodniej.

4 lutego, godz.11.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat; czas zajęć – 60 minut, koszt – 15 zł (dziecko i opiekun). 5 lutego, godz.10.00 – zajęcia dla uczniów szkół podstawowych, godz.11.00 – zajęcia dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych; czas zajęć – 60 minut, koszt – 10 zł.

Zapisy pod nr tel.14 680 93 60, w godzinach 7.30-15.30. Wpłaty w kasie placówki w godzinach pracy kina. Ilość miejsc ograniczona.

W drugim tygodniu ferii zimowych odbędą się warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży w trzech blokach tematycznych. Zajęcia poprowadzi instruktor Miejskiego Ośrodka Kultury. Spotkania odbędą się w dniach 6-8 lutego w sali teatralnej DKiK „Kosmos” w następujących godzinach: 9:00-10:00 – dzieci z klas 0-III, 10:00-11:00 – dzieci z klas IV-VI, 11:00-12:00 – młodzież klas VII, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Wtorek 6 lutego na warsztat zostanie wzięta dykcja, środa 7 lutego to czas na poznanie technik improwizacji teatralnej, natomiast czwartek 8 lutego odbędzie się praca nad interpretacją tekstu i kształtowaniem postaci.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują zapisy, które prosimy kierować na maila: dominika.migon@mokdebica.pl W treści należy podać imię i nazwisko dziecka, grupę wiekową oraz wybrane bloki tematyczne (oczywiście można wybrać jeden, dwa, bądź wszystkie trzy).

10 lutego zapraszamy na warsztaty teatralne zarówno dzieci, jak i rodziców. Familijne warsztaty ruchowo-kreatywne przeznaczone są bowiem dla rodziców (opiekunów) i dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zajęcia prowadzone będą przez aktorów i animatorów z Teatru Maska z Rzeszowa. Warsztaty odbędą się w DKiK „Kosmos”, w godz. 10.00-11.00. Koszt: 15 zł (dziecko i opiekun).

Zapisy pod nr tel. 14 680 93 60, w godzinach 7.30-15.30. Wpłaty w kasie placówki w godzinach pracy kina. Ilość miejsc ograniczona.

źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.