„Pisanka Wielkanocna” w Jaźwinach

W bieżącym roku odbyła się kolejna edycja gminnego konkursu „Pisanka wielkanocna” organizowana przez SP Jaźwiny. I w tym roku organizatorzy (p.Jolanta Stelmach, p.Jolanta Orzechowska przy współudziale GCKiP w Czarnej)  mieli twardy orzech do zgryzienia, ponieważ napłynęło wiele ciekawie wykonanych prac. Ostatecznie wyłoniono zwycięzców i obdarowano ich nagrodami.
KATEGORIA KLAS I – III
I miejsce – Łukasz Lada (Grabiny), Justyna Barnaś (Jaźwiny)
II miejsce – Zuzanna Stanoch (Chotowa), Aleksandra Popławska (Jaźwiny)
III miejsce – Zuzanna Pietrucha (Stara Jastrząbka), Julia Kuma (Borowa)

KATEGORIA KLAS IV –VI
I miejsce – Oliwia Buch (Żdżary), Małgorzata Trzaskuś (Jaźwiny)
II miejsce – Julia Janus (Czarna), Wiktor Dykas (Jaźwiny)
III miejsce – Oliwia Czuchajewska (Grabiny), Natalia Nowak (Przyborów), Anna Pytel (Chotowa)

KATEGORIA KLAS II – III GIMNAZJUM
I miejsce – Aleksandra Miazga (Czarna)
II miejsce – Natalia Żmuda (Żdżary), Maksymilian Czapla (Głowaczowa)
III miejsce – Anna Głowacz (Stara Jastrząbka)
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w gminnym konkursie, uczniom i nauczycielom ze szkoły w Borowej, Chotowej, Czarnej, Głowaczowej, Grabinach, Jaźwinach, Przyborowie, Róży, Starej Jastrząbce, Żdżarach.

Agnieszka Szot

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.