Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Warsztaty małego majsterkowicza z Tikkurila – szkatułki na wiosenne skarby

Zakończyła się kolejna edycja „Warsztatów małego majsterkowicza” z firmą Tikkurila. W trakcie zajęć, które przez trzy weekendowe dni odbywały się w Galerii Raj, tworzono szkatułki na wiosenne skarby. Ze specjalnie przygotowanych elementów dzieci i rodzice samodzielnie skręcali drewniane skrzyneczki, które następnie dekorowali kolorowymi farbami.

Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Młodzi technicy wraz z rodzicami tłumnie odwiedzali stanowiska i cierpliwie czekali, aby wziąć udział w zajęciach. „Prace nad przygotowaniem szkatułek okazały się dla dzieci fajną zabawą i źródłem radości. Rzeczywiście warsztaty odwiedziła ogromna liczba osób, każdy chciał przygotować własną skrzyneczkę” – komentuje Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila.

Planując warsztaty chcemy, aby była to praca zespołowa, a dokładniej rodzinna. Cieszymy się, że w warsztatach Tikkurila uczestniczą nie tylko dzieci, ale bardzo często towarzyszą im rodzice lub dziadkowie, którzy nierzadko na nowo odkrywają w sobie talent i zamiłowanie do majsterkowania czy malowania. Ta możliwość wspólnej pracy dzieci i rodziców jest taką wartością dodaną naszych warsztatów” – mówi Magdalena Olszewska

Ogromne zainteresowanie minioną edycją warsztatów po raz kolejny pokazało, jak duże jest zapotrzebowanie na takie inicjatywy. Warsztaty Tikkurila łączą w sobie wiele pozytywnych elementów; pomijając kwestię angażowania do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego i jednocześnie inspirowania, jak można to robić w sposób aktywny i pożyteczny, rozwijają zdolności manualne dzieci, pobudzają ich kreatywność, stwarzają im możliwość wykreowania czegoś, jednocześnie dając poczucie, że jest to efekt ich własnej pracy.

Warsztaty z Tikkurila na stałe wpisały się w kalendarz dębickich imprez dedykowanych dla dzieci i rodziców. Spotkania organizowane są przez firmę we współpracy z Galerią Raj. Podczas dotychczasowych edycji dzieci m.in. przygotowały karmniki dla ptaków, osłonki do wysiania rzeżuchy, projektowały koszulki, malowały własne puzzle czy motywujące napisy na ścianę, a przed Świętami Bożego Narodzenia tradycyjne bombki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.