Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Alik Machmudow zaprasza od Pustyni. Dziś serwuje znakomite kiełbaski z grila

Alik Machmudow oraz przedstawiciele sieci sklepów Lewiatan zapraszają na promocję wyrobów lokalnych

Alik Machmudow były żołnierz Armii Czerwonej opuścił jej szeregi gdy upadał Związek Radziecki i zamieszkał w Dębicy. Po wielu perypetiach udało mu się zdobyć polskie obywatelstwo, i jak mówi, pokochał Polskę, którą uważa za swoją drugą Ojczyznę. Żyje zwyczajnym życiem , po polsku mówi z charakterystycznym akcentem i czasem mylą mu się słowa. Ale to bardzo życzliwy człowiek, który by każdemu nieba przychylił.

Dziś serwuje w Pustyni pyszne kiełbaski od lokalnych producentów. -Zapraszam do degustacji znakomitych wyrobów z firmy Maxpol z Brzeźnicy – mówił dziś rano stojąc przy grilu przed sklepem Lewiatam w Pustyni.

Właśnie kucharzenie to druga wiela pasja Alika. Dziś każdy chętny może skosztować wyrobów, które własnoręcznie griluje. Zapraszamy.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/754261482042385

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.