Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zakażone 3 kolejne osoby z powiatu dębickiego. W kraju dziś 900 nowych zakażeń

Mamy 900 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw:

małopolskiego (193),
śląskiego (153),
mazowieckiego (150),
wielkopolskiego (81),
łódzkiego (73),
pomorskiego (65),

podkarpackiego (32),
dolnośląskiego (31),
opolskiego (29),
lubelskiego (23),
warmińsko-mazurskiego (18),
kujawsko-pomorskiego (18),
świętokrzyskiego (11),
zachodniopomrskiego (11),
podlaskiego (7),
lubuskiego (5).

❗ Z przykrością informujemy o śmierci 13 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 91-M Jarosław, 75-M Wrocław (mieszkaniec śląskiego), 60-K Racibórz, 70-M Tychy, 90-K Kobiór, 85-K Tychy, 77-M Warszawa, 63-K Radom, 73-M Zgierz, 79-K, 91-M i 69-K Kraków, 72-M Starachowice. Większość osób miała choroby współistniejące.

➡️ Liczba zakażonych koronawirusem: 6️⃣1️⃣ 1️⃣8️⃣1️⃣/1 951 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

22.08.2020 r. Komunikat Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotyczący sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego:

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 27 osób, 3688 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 641 osób.
Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 123 osoby.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 2054 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 1211 osób wyzdrowiało. Odnotowano 79 zgonów.
Z przykrością informujemy, że w dniu 21 sierpnia br. zmarł pacjent w ZOL Centrum Medycznym w Jarosławiu (mieszkaniec powiatu jarosławskiego).
Kolejne 27 osób, które wyzdrowiały to: po 6 mieszkańców powiatu stalowowolskiego i miasta Rzeszowa, po 3 mieszkańców z powiatów brzozowskiego i przeworskiego, 2 mieszkańców powiatu łańcuckiego oraz po 1 osobie z powiatów bieszczadzkiego, mieleckiego, jarosławskiego, przemyskiego, jasielskiego , miasta Krosna i Przemyśla.

Nowe 32 potwierdzone przypadki to:
3 osoby powiat dębicki (mężczyźni)
• 7 osoby powiat jarosławski (pięć kobiet i dwóch mężczyzn)
• 2 osoby z miasta Krosno (kobieta i mężczyzna)
• 4 osoby z powiatu mieleckiego(trzech mężczyzn i kobieta)
• 5 osób powiatu przemyskiego (trzech mężczyzn i dwie kobiety)
• 3 osoby z miasta Przemyśla (dwóch mężczyzn i kobieta)
• 2 osoby z powiatu przeworskiego (kobieta i mężczyzna)
• 1 osoba z powiatu rzeszowskiego (kobieta)
• 2 osoby z miasta Rzeszowa (mężczyzna i kobieta)
• 1 osoba z powiatu sanockiego (mężczyzna)
• 1 osoba z powiatu stalowowolskiego (mężczyzna)
• 1 osoba z powiatu tarnobrzeskiego (kobieta)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.