Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dar Mieszkańców Nagawczyny na 100-lecie Koronacji Cudownego Obrazu NMP w Zawadzie

„Dar Mieszkańców Nagawczyny na 100-lecie Koronacji Cudownego Obrazu NMP w Zawadzie” wmurowany został w Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie.

„Dziękujemy wszystkim Osobom zaangażowanym w powstanie tej bezcennej inicjatywy. Podziękowania składamy na ręce: Pana Andrzeja Puzona – artysty wywodzącego się z naszej miejscowości, Pana Jacka Szczygieł, Pana Józefa Wilka, Proboszcza Parafii Dobrego Pasterza w Nagawczynie Ks. Mieczysław Jakóbczyka, przedstawicieli naszej lokalnej społeczności: Rady Sołeckiej, Klubu Seniora, OSP Nagawczyna, PSP Nagawczyna oraz wszystkich indywidualnych mieszkańców, którzy wsparli inicjatywę. Z całego serca dziękujemy” – napisała na FB Agata Wiater, sołtys wsi Nagawczyna, radna Rady Gminy Dębica.


Fot. Jacek Szczygieł

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.