Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Zderzyła się z Peugotem, policjantom tłumaczyła, że ona zawsze jeździ środkiem drogi!

Peugeot uszkodzony po kolizji drogowej

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w ubiegły piątek w Częstochowie. 63-letnia kierująca peugeotem podczas wymijania czołowo zderzyła się z jadącym z naprzeciwka pojazdem. Policjantom powiedziała, że zawsze jeździ środkiem drogi, miała w organizmie prawie 1,5 promila.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na jednej z częstochowskich ulic. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierująca peugeotem podczas wymijania lexusa doprowadziła do czołowego zderzenia. Uszkodzenia obydwu pojazdów były poważne. Na szczęście żadnemu uczestnikowi tej kolizji nic się nie stało. Jak się okazało, kierująca peugeotem – 63-letnia mieszkanka Częstochowy miała prawie 1,5 promila w organizmie. Była oburzona, że została zatrzymana i policjanci wskazali jej winę w zdarzeniu. Powiedziała, że zawsze jeździ środkiem drogi i to kierowca lexusem w nią wjechał.

Grozi jej teraz kara do 2 lat więzienia, wysoka grzywna oraz możliwość utraty prawa jazdy nawet na 10 lat.

Źródło: Śląska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.