Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębica. Papież z tęczową flagą na szyi. Szokujące zdjęcie na Spotted Dębica i okolice.

Na profilu Spotted Dębica i okolice pojawiła sie taka fotografia.

„Chciałem pozdrowić sprawców tego zbezczeszczenia pomnika” – taki opis pojawił się na profilu FB Spoted Dębica i okolice.

Nieznani sprawcy zawiesili na pomniku świętego Jana Pawła II tęczową flagę. To szokujące wydarzenie bulwersuje mieszkańców Dębicy, która do tej pory wydawała się być daleko od sporów związanych z ideologią LGBT. Chyba, aż do teraz…

Dyskusja na FB

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.