Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ks. Ryszard Piasecki: „Żal mi tych młodych ludzi, którzy zawiesili tęczową flagę na pomniku św. Jana Pawła II”

-Naprawdę żal mi tych młodych ludzi, którzy zawiesili tę flagę na pomniku świętego Jana Pawła II. Przypuszczam, że byli to właśnie młodzi ludzi, bo żeby dokonać takiego czynu trzeba być młodym i sprawnym fizycznie.

Jestem przekonany, że zostali zmanipulowani, być może ktoś im coś obiecał, a być może były inne przyczyny. Ten czyn nie spowoduje, że zmienimy naszej wiary, nie zmienimy słów Pisma Świętego, nie zmienimy też tego, że ludzie są albo mężczyzną albo kobietą, bo tak nas stworzył Pan Bóg.

Bardzo głęboko współczuję tym, którzy tak potraktowali osobą naszego Papieża” – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszym portalem ks. proboszcz parafii św. Jadwigi Ryszard Piasecki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.