Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dziś w powiecie dębickim bez potwierdzonych zakażeń

Mamy 735 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw:
śląskiego (160),
małopolskiego (140),
mazowieckiego (126),
pomorskiego (60),
wielkopolskiego (43),
podkarpackiego (33),
łódzkiego (31),
dolnośląskiego (31),
lubelskiego (28),
warmińsko-mazurskiego (21),
kujawsko-pomorskiego (17),
zachodniopomorskiego (13),
opolskiego (12),
podlaskiego (8),
lubuskiego (8),
świętokrzyskiego (4).

❗ Z przykrością informujemy o śmierci 17 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 62-K Racibórz (mieszkanka woj. opolskiego), 44-M Działdowo, 59-K Zgierz, 81-M, 73-K Kraków, 90-K Płock, 82-K Kozienice, 70-K Łańcut, 37-M Poznań, 67-M, 86-K Racibórz, 85-K Gliwice, 70-K Tychy, 72-M Zgierz (mieszkaniec woj. śląskiego), 87-K Kobiór, 74-M i 82 M Szczecin. Większość osób miała choroby współistniejące.

➡️ Liczba zakażonych koronawirusem: 5️⃣8️⃣ 6️⃣1️⃣1️⃣/1 913 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

19.08.2020 r. Komunikat Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotyczący sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego:

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 25 osób, 3569 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 619 osoby.
Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 113 osób.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1950 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 1142 osoby wyzdrowiało. Odnotowano 76 zgonów.
Z przykrością informujemy, że w dniu 17 sierpnia br. zmarł pacjent w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie (mieszkaniec powiatu jarosławskiego).
Kolejne 13 osób, które wyzdrowiało to: 6 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 2 osoby z miasta Przemyśla oraz po jednej osobie z powiatów: kolbuszowskiego, przeworskiego, przemyskiego, lubaczowskiego i dębickiego.

Nowych 33 potwierdzonych przypadków to:
• 2 osoby powiat brzozowski (kobieta i mężczyzna)
• 7 osób powiat jarosławski (pięć kobiet i dwóch mężczyzn)
• 1 osoba powiat jasielski (kobieta)
• 2 osoby miasto Krosno (kobieta i mężczyzna)
• 1 osoba powiat krośnieński (kobieta)
• 2 osoby powiat lubaczowski (mężczyzna i kobieta)
• 1 osoba powiat łańcucki (kobieta)
• 2 osoby powiat niżański (mężczyźni)
• 1 osoba miasto Przemyśl (kobieta)
• 4 osoby powiat przemyski (mężczyźni)
• 6 osób powiat przeworski (cztery kobiety i dwóch mężczyzn)
• 4 osoby powiat stalowowolski (dwóch mężczyzn i dwie kobiety)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.